Odśnieżanie

W zależności od rodzaju powierzchni oraz jej dostępności dla pracowników i sprzętu, dokonujemy odśnieżania przy pomocy narzędzi ręcznych lub spalinowych (odśnieżarek). Nasypy śnieżne i sople usuwany z wysięgnika koszowego. Na życzenie klienta dokonujemy wywozu śniegu i lodu z posesji.

Istnieje możliwość zamówienia odśnieżania w godzinach nocnych lub wcześnie rano. Ten rodzaj usług szczególnie polecamy klientom, którzy nie mogą sobie pozwolić na odśnieżanie w ciągu dnia ze względów takich, jak np wzmożony ruch pieszych i pojazdów w okolicy budynku.

Podczas prac na wysokościach nasi pracownicy wyposażeni są w zestawy specjalistycznych pasów i lin. Firma posiada ubezpieczenie.

W miarę możliwości, na prośbę klienta, staramy się świadczyć także usługi błyskawiczne w sytuacjach, w których wymagane jest natychmiastowe oczyszczenie terenu bądź dachu ze śniegu i lodu, po nastąpieniu gwałtownych opadów.

 

Ceny odśnieżania rozpoczynają się już od 1zł/m2!

Odśnieżanie dachów już od 2.5zł/m2!

 

Celem uzyskania dodatkowych informacji lub ustalenia dokładnych cen, które zależą od lokalizacji, specyfiki, jak i rozmiarów odśnieżanej powierzchni, prosimy o kontakt:

 

Jarosław Bąba:
Tel. kom.: 501-192-970

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią, w której przedstawione są przykładowe efekty naszej pracy.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
Odśnieżanie
Odśnieżanie
Odśnieżanie
Odśnieżanie
Odśnieżanie
Odśnieżanie
Odśnieżanie
Odśnieżanie
Odśnieżanie
Odśnieżanie
Odśnieżanie